Bory Tucholskie
 Bory Tucholskie
 Babilon
 Charzykowy
 Drzewicz
 Funka
 Kontakt
Fotoalbum

Babilon - Bory Tucholskie, wczasy nad jeziorem


Babilon - miejscowość położona na terenie Borów Tucholskich (pozostałość prastarej puszczy pomorskiej). Okolice to wspaniałe tereny leśne znane z walorów związanych z myślistwem.

Warto odwiedzić budynek byłej Straży Granicznej usytuowany od 100 lat wśród sosnowego lasu w pobliżu dwóch jezior i rzeki Brdy. Do dzisiaj jeszcze, na dawnej granicy stoją oryginalne słupy graniczne !

Osoby lubiące kontakt z przyrodą mogą korzystać z licznych szlaków pieszych i rowerowych. Jeziora to raj dla wędkarzy i ludzi lubiących czynny wypoczynek związany ze sportami wodnymi. Specyficzny mikroklimat korzystnie wpływa na ludzi zmęczonych życiem w dużych aglomeracjach. Natomiast przepływająca rzeka Brda posiada wspaniałe warunki do uprawiania spływów kajakowych.

Bogactwo flory i fauny doceniają nie tylko myśliwi zrzeszeni w Kołach Łowieckich, ale także myśliwi z innych stron kraju i z zagranicy. Miłośnicy fotografiki i bezkrwawych łowów mogą uwiecznić wspaniałe okazy roślinności, ptactwa i zwierzyny. Każdy turysta może przeżyć tutaj niezapomniane przygody.


Kto raz tu przyjedzie będzie wracał zawsze !
Copyright © TurystycznaPolska.pl All rights reserved.
PHP-Nuke © by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.